Společnost Poliklinika Kyjov, spol. s.r.o. byla založena v roce 1993 s předmětem podnikání provozování nestátního zdravotnického zařízení, a to ambulantním způsobem v oblasti poradenské, ošetřovatelské, diagnostické, preventivní, rehabilitační a léčebné péče.

V roce 1996 společnost zakoupila od Státního fondu majetku České republiky privatizovaný majetek – budovu bývalé Polikliniky OÚNZ na Komenského třídě 740 v Kyjově.

V budově Polikliniky byly nadále provozovány soukromé ambulance praktických lékařů, stomatologické ambulance a odborné ambulance.

V současné době je hlavním předmětem podnikání společnosti správa a pronájem vlastních nebytových prostor. Prostory bývalé budovy Polikliniky na Komenského třídě v Kyjově byly postupně rekonstruovány a své sídla si v budově našly ordinace čtyř praktických lékařů, ordinace dětské lékařky, čtyři zubní ambulance, ambulance stomatochirurgie, dvě ordinace gynekologie, ambulance ORL, kožní ordinace, ordinace neurologie, lékárna dále panoramatický zubní rentgen, rehabilitace a laserová terapie, dentální laboratoř, výživové poradenství, prodejna oční optiky a kosmetika.

Všechny ordinace a služby jsou v budově Polikliniky formou pronájmu. Společnost při nabídce pronájmu preferuje zájemce o provozování zdravotnických služeb a služeb spojených se zdravotnictvím.

V budově Polikliniky sídlí rovněž kancelář jednatele společnosti.
Adresa

Poliklinika Kyjov
tř. Komenského 740
Kyjov